Via een kwalitatief onderzoek willen we zicht krijgen op het profiel van de jeugdwerker. Door data te verzamelen kunnen we het huidig ondersteuningsaanbod (van opleidingen in hoge scholen tot vormingen van De Ambrassade en ver daarbuiten) versterken en meer gebruiksklaar maken. Zo creëren we een krachtige en stimulerende leeromgeving voor jeugdwerkers.
Wat houdt het onderzoek concreet in?
Er vinden 6 focusgroepen plaats, verspreid over 3 steden. Je kiest zelf waar en bij welke focusgroep je aansluit.
Je krijgt je transportenkosten naar Brussel, Gent of Antwerpen terugbetaald.
In een interactieve sessie van ongeveer 2 uur gaan we met 6 à 8 deelnemers in gesprek over het jeugdwerk. We zorgen voor broodjes en verse koffie tijdens de sessie.
We uitkomsten van ons onderzoek zullen een cruciale rol spelen in het versterken van de professionele identiteit van jeugdwerkers. Aan de hand van jullie input willen we een breed en helder beeld schetsen van de professionele jeugdwerker. Via dit onderzoek kan bijgedragen worden aan de verdere ontwikkeling van de ondersteuning van de jeugdwerker.
Jouw bijdrage wordt anoniem verwerkt en zal exclusief voor onderzoeksdoeleinden gebruikt worden.
In het kader van de internationale samenwerking met 7 andere Europese landen (SNAC EaT), gaan we aan de slag met de resultaten.
Via de blauwe knop kan je je via een Google form registreren.